Oro kompresorių remontas

UAB „Serpantinas“ technikos meistrai, turintys ilgametę patirtį, atlieka remonto paslaugas įvairių tipų pramoniniams sraigtiniams oro kompresoriams.

Rūpinamės ir puoselėjame ilgalaikius santykius su savo klientais ir stengiamės užtikrinti aukštą aptarnavimo kokybę bei spartą, todėl galime suderinti atvykimą į Jūsų įrangos eksploatacijos vietą visoje Lietuvoje. Atliekame įrangos diagnostiką ir įvertiname Jūsų įrangos būklę bei pašaliname gedimus ir pateikiame tolimesnes eksploatacijos rekomendacijas. Nepašalinus sudėtingų defektų vietoje - remontą atliksime specializuotame įmonės centre.

Atliekame oro kompresoriaus oro sausinimo įrangos freono keitimą bei sistemos pildymą, absorbcinių sausintuvų remontą ir atsarginių dalių tiekimą.

Padedame optimizuoti suspausto oro linijas, šaliname atsiradusius gedimus ir pateikiame savo sprendimus. Oro linijų optimizacija taupo Jūsų pinigus ir prailgina kompresoriaus tarnavimo laiką.

Norint išvengti gedimų, mes siūlome Jums pasirašyti techninės priežiūros sutartį su mūsų įmone ir mes atliksime Jums techninę priežiūrą ir prevencines patikras. Taip prailginsite įrangos tarnavimo laiką ir sutaupysite savo remonto kaštus.

Atliekame remontą tokių gamintojų oro kompresoriams: MARK, ATLAS COPCO, ABAC, Adicomp, ALUP, ALMIG, BALMA, BAUER, BLITZ, BOGE, BOTTARINI, CECCATO, CHAMPION, CHINOOK, COMPAIR-DEMAG, ECOAIR, ELGI, FIAC, FINI, GARDNER DENVER, GRASAIR, Hertz Kompressore, HYDROVANE, INGERSOLL RAND, IRMER&ELZE, KAESER, MAHLE, MATTEI, PARISE, POWER SYSTEM, QUINCY, REMEZA, RENNER ROTAIR, ROTORCOMP, SABROE, SCHNEIDER, STENHOJ, SULLAIR, TAMROCK, WORTHINGTON (ROLLAIR).